Nieruchomości na sprzedaż

W naszej ofercie pojawiły się również nieruchomości na sprzedaż. Są to realizację własne o wysokim standardzie jakości wykonania i zastosowanych materiałów.

Filozofia firmy KAMI opiera się na nieustannym rozwoju i dążeniu do poszerzania swojej oferty. Wieloletnie doświadczenie zdobyte również w zakresie ogólnobudowlanym, pozwoliło nam na rozpoczęcie nowych projektów i wyzwań związanych z działalnością deweloperską.”

Obecnie w ofercie sprzedaży nieruchomości mamy garaże oraz pomieszczenia magazynowe. Aktualna oferta nieruchomości na sprzedaż znajduje się tutaj. Zachęcamy do kontaktu oraz oględzin proponowanych lokali garażowych.

Zobacz także

Promocja na materiały dachowe

W dniach 5 – 16 czerwca 2023 skorzystaj z promocji na wybrane materiały dachowe Braas, Icopal, Fakro, Budmat, MDM NT, Gór-Stal oraz Klimas Wkręt-Met.

Nowa dachówka w ofercie marki Röben

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, marka Röben wprowadziła VERONĘ, dachówkę ceramiczną na miarę współczesnego budownictwa.

Podręcznik dekarza CREATON – edycja 2023

„Podręcznik dekarza CREATON” jest publikacją przeznaczoną głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów.

Kompleksowa oferta na Twój dach

Pomożemy wybrać Ci najlepsze pokrycie dachowe