Dachy solarne

Nasza oferta materiałów dachowych to najnowsze rozwiązania i trendy budowlane, dlatego też swoje miejsce znalazły u nas dachy solarne marki MyRoof od mdm NT, znanego polskiego producenta membran i akcesoriów dachowych.

Dachy solarne to najnowsze rozwiązanie łączące w sobie cechy nowoczesnego i solidnego dachu z funkcją tradycyjnych paneli fotowoltaicznych. Są one trwałe, szczelne i zapewniają komfort cieplny w takim samy stopniu jak tradycyjny dach, a oprócz tego produkują energię elektryczną, którą można zużyć na potrzeby swojego gospodarstwa domowego lub odsprzedać.

Dach solarny to rewolucja w porównaniu z tradycyjną fotowoltaiką również dlatego, że montowany jest przez dekarzy. Jest on budowany w oparciu o jeden kompleksowy projekt. Nie istnieje więc problem uzgadniania projektu instalacji z projektem dachu, jak bywało to dotychczas w przypadku montażu paneli fotowoltaicznych na istniejącym już dachu.

Ponadto dach solarny waży tyle, co dach klasyczny, czyli dużo mniej od dachu, który oprócz swojej masy dociąża budynek również masą instalacji fotowoltaicznej. Finalnie więc dach solarny jest zatem lżejszy, co daje możliwość stosowania go nie tylko na dachach nowych budynków, ale też na dachach modernizowanych.

Główne zalety

Kami-Dach

2 w 1

Dach solarny MyRoof łączy w sobie funkcję porycia dachowego oraz paneli fotowoltaicznych

Kami-Dach

Nowoczesny design

Dach solarny to nowoczesny wygląd pięknej tafli bez ramek i widocznych ścieżek

Kami-Dach

Montowany przez dekarzy

Nie musisz zatrudniać dodatkowej ekipy, bo montażem dachu solarnego zajmie się ekipa dekarska

Kami-Dach

Oszczędność

Dach solarny generuje prąd, dlatego już nie musisz kupować go od operatora i dzięki temu oszczędzasz.

Kompleksowa oferta na Twój dach

Pomożemy wybrać Ci najlepsze pokrycie dachowe