Usługi dekarskie

Budowa dachu to jeden z najważniejszych i dość skomplikowanych etapów, który wymaga nie lada precyzji i dokładności. Poziom szczelności dachu, jego stabilność, a także montaż pokrycia dachowego i wykonanie obróbek blacharskich to bardzo ważne aspekty, które warto powierzyć wykwalifikowanej i sprawdzonej ekipie dekarskiej.

Aby ułatwić proces budowy, naszym klientom rekomendujemy sprawdzonych i rzetelnych dekarzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w budowie dachów zarówno stromych, jak i dachów płaskich.

Nasza oferta usług dekarskich jest kompleksowa, począwszy od wykonania więźby dachowej, poprzez montaż wszystkich dostępnych na rynku rodzajów pokryć dachowych, paroizolacji, okien dachowych, rynien i akcesoriów. Nasze ekipy dekarskie z powodzeniem wykonają również dachy płaskie i dachy zielone przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

Decydując się na nasze usługi dekarskie masz pewność atrakcyjnej ceny (8% VAT), jasnych i przejrzystych warunków zawartych w umowie, która zawsze zawiera stosowne zapisy dotyczące zakresu prac, użytego materiału, terminów oraz pisemną gwarancję na wykonawstwo.

Co nas wyróżnia

Kami-Dach

Gwarancja na dach

Kami-Dach

Atrakcyjna cena – 8% VAT

Kami-Dach

Umowa i jasne warunki

Kami-Dach

Terminowość

Kompleksowa oferta na Twój dach

Pomożemy wybrać Ci najlepsze pokrycie dachowe