O nas

KAMI Pokrycia Dachowe to wyspecjalizowana hurtownia, która od 1999 r. zajmuje się kompleksową i profesjonalną obsługą w zakresie dachów. Szeroka wiedza z zakresu pokryć dachowych, materiałów do budowy dachu, a także usług dekarskich poparta wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na oferowanie produktów i usług na najwyższym poziomie.

Nasi doświadczeni pracownicy w sposób kompleksowy pomogą i doradzą w zakresie materiałów do budowy dachu i przeprowadzą Cię przez cały proces budowy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo wiemy, że budowa domu i dachu jest jedną z ważniejszych decyzji i procesów w życiu każdej rodziny.

Dlatego też nasi eksperci przeanalizują Twój projekt dachu, pomogą dobrać odpowiednie materiały, przygotują szczegółowy kosztorys, a następnie nasza wykwalifikowana ekipa dekarska wykona Twój dach. Dbamy o sprawny przebieg całego procesu, oferujemy atrakcyjne warunki zakupowe, wsparcie techniczne, a także udzielamy gwarancji na zakupiony materiał oraz na usługi dekarskie.

Dlaczego warto z nami współpracować

Kami-Dach

Doświadczenie

Szeroka wiedza z zakresu pokryć dachowych i usług dekarskich poparta wieloletnim doświadczeniem

Kami-Dach

Kompleksowa oferta

Profesjonalne doradztwo, bogata oferta materiałów dachowych oraz fachowe usługi dekarskie

Kami-Dach

Wysoka jakość

Materiały dachowe od renomowanych producentów oraz rzetelne i sprawdzone ekipy dekarskie

Kami-Dach

Gwarancja i bezpieczeństwo

Atrakcyjne warunki zakupu, pomoc techniczna oraz fachowe wykonawstwo wraz z gwarancją

Kami-Dach

Indywidualne podejście

Dostosowanie rozwiązań i materiałów do potrzeb konkretnego projektu dachu i upodobań klienta

Kami-Dach

Nowoczesne rozwiązania

Ciągły rozwój, szkolenia kadry, śledzenie trendów, wprowadzanie najnowszych rozwiązań i technologii

Poznaj naszą ofertę

Oferta naszej hurtowni dachowej to przede wszystkim wysokiej jakości produkty i rozwiązania od renomowanych producentów. Stale poszerzamy wachlarz produktów w oparciu o najnowsze trendy budowlane, dlatego u nas zawsze masz gwarancję szerokiego wyboru kolorów, kształtów i rozwiązań w zakresie pokryć dachowych.

Dachy to nasza specjalność, dlatego przeważający asortyment w naszej hurtowni stanowią materiały do budowy dachu, od konstrukcji więźby dachowej po pokrycie dachowe i izolację dachu. Mimo to znajdziesz u nas również inne materiały budowlane do budowy ścian i fundamentów, a także materiały izolacyjne.

Kompleksowa oferta na Twój dach

Pomożemy wybrać Ci najlepsze pokrycie dachowe