Nieruchomości

W ramach prowadzonej działalności firma KAMI oferuje również nieruchomości na sprzedaż. Poniżej aktualna oferta.

Garaż nr 1

Garaż 16,9m2 (NOWY) w zabudowie szeregowej. Osiedle Nikutowo, Mrągowo

Nowy garaż o metrażu 16,9m2 w zabudowie szeregowej. Pełna własność z gruntem i udziałem w działce stanowiącej dojazd z drogi publicznej. Dojazd utwardzony kostką brukową. Konstrukcja żelbetowa docieplona od strony dachu i gruntu. Brama garażowa segmentowa docieplona marki Wiśniowski z możliwością zainstalowania napędu. Wewnątrz instalacja elektryczna i oświetleniowa z własnym licznikiem po podpisaniu umowy z wybranym dostawcą. Faktura w tym VAT 23%. Garaże znajdują się przy Osiedlu Nikutowo w Mrągowie.

Garaż nr 2

Garaż 16,9m2 (NOWY) + miejsce postojowe nad nim. Osiedle Nikutowo, Mrągowo

Nowy garaż o metrażu 16,9m2 w zabudowie szeregowej wraz z miejscem postojowym znajdującym się bezpośrednio i w świetle nad nim. Pełna własność z gruntem i udziałem w działce stanowiącej dojazd z drogi publicznej. Dojazd utwardzony kostką brukową. Miejsce postojowe utwardzone kostką brukową. Konstrukcja żelbetowa docieplona od strony dachu i gruntu. Brama garażowa segmentowa docieplona marki Wiśniowski z możliwością zainstalowania napędu. Wewnątrz instalacja elektryczna i oświetleniowa z własnym licznikiem po podpisaniu umowy z wybranym dostawcą. Faktura w tym VAT 23%. Garaże znajdują się przy Osiedlu Nikutowo w Mrągowie.

Garaż nr 3

Garaż 24m2 (NOWY) w zabudowie szeregowej. Osiedle Nikutowo w Mrągowie

Nowy garaż o metrażu 24m2 w zabudowie szeregowej. Pełna własność z gruntem i udziałem w działce stanowiącej dojazd z drogi publicznej. Dojazd utwardzony kostką brukową. Konstrukcja murowana z pustaka ceramicznego porotherm + elementy żelbetowe. Dach o konstrukcji stalowej z ciepłą płytą warstwową PIR. Brama garażowa segmentowa docieplona marki Wiśniowski z możliwością zainstalowania napędu.  Wewnątrz instalacja elektryczna i oświetleniowa z własnym licznikiem po podpisaniu umowy z wybranym dostawcą. Faktura w tym VAT 23%. Garaże znajdują się przy Osiedlu Nikutowo.

Kompleksowa oferta na Twój dach

Pomożemy wybrać Ci najlepsze pokrycie dachowe