Okna dachowe OKPOL

 

Firma OKPOL specjalizuje się w produkcji i sprzedaży okien do poddaszy, które dostępne są dla Państwa w różnych rodzajach i wymiarach. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych komponentów oraz stosując w produkcji nowoczesne technologie, oferowane rozwiązania są trwałe, funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu. Proponujemy między innymi okna dachowe: uchylno-przesuwne, obrotowe, wysokoosiowe, elektryczne, kolankowe i wiele innych. Zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów, takich jak rolety, moskitiery czy markizy, kołnierzy uszczelniających oraz schodów strychowych. Spełnianie restrykcyjnych norm oraz liczne wyróżnienia to dowód na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE OKPOL:

SPRAWDŹ MODELE OKIEN OKPOL
okna obrotowe

Dzięki łatwemu dostępowi do całej powierzchni przeszkleń oraz poszczególnych elementów stolarki, użytkowanie i pielęgnacja okna jest proste, intuicyjne i nie wymaga specjalnego sprzętu. Okno obrotowe można bowiem stosować przy różnych wysokościach ścianki kolankowej, w dachach o kącie nachylenia od 15 do 90°. Oferowana w standardzie klamka z kluczykiem w dolnej części skrzydła daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. O obieg świeżego powietrza zadba z kolei wbudowana w klamkę funkcja mikro-uchylenia, a także specjalny nawiewnik szczelinowy.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna uchylno-przesuwne

Kiedy wydaje się, że w dziedzinie okien dachowych nie można wykroczyć poza prostą funkcję „otwórz/zamknij”, na scenę wkraczają innowacyjne rozwiązania OKPOL. Okna uchylno-przesuwne to wyjątkowa, potwierdzona zgłoszeniem patentowym konstrukcja, która zakłada dwie osobne funkcje otwierania skrzydła: uchylną i przesuwną.

 

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

okna wysokoosiowe

Aranżacja pomieszczeń to prawdziwa sztuka wyboru. W przypadku poddasza, gdzie kluczem do stworzenia udanego wnętrza jest odpowiednie nasłonecznienie oraz optymalna temperatura powietrza, ciekawą alternatywę dla okien obrotowych stanowią okna dachowe wysokoosiowe. W stolarce tego typu zawias umieszczony jest na wysokości 3/4 skrzydła, co umożliwia wyjątkowo funkcjonalne, a także bezpieczne korzystanie z całej konstrukcji. Zastosowane siłowniki dodatkowo wspomagają uchylanie i otwieranie, zapewniając łatwą i komfortową obsługę okna na poddaszu. Okno wysokoosiowe można stosować w dachach o kącie nachylenia od 15 do 90°.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

COFNIJ