Membrany i akcesoria dachowe MDM NT

 

Firma mdm® NT z siedzibą w Bielsku-Białej działa na rynku od 1995 roku i obecnie jest wiodącym producentem akcesoriów dachowych w Polsce. W jej skład wchodzą zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. W zakładzie mdm®NT w Bielsku-Białej wytwarzane są nowoczesne membrany dachowe, folie paroizolacyjne, mikroporowaty film dyfuzyjny, monolityczny film TPU oraz akcesoria dachowe: taśmy kalenicowe i kominowe, wywietrzniki kalenicowe, akcesoria z tworzyw sztucznych, taśmy reperacyjne do membran i folii dachowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE MDM NT:

SPRAWDŹ AKCESORIA DACHOWE MDM NT

membrana VENTIA NEO 170
Membrana o zdolnościach do akumulowania pary wodnej (w okresach zwiększonej wilgotności powietrza) oraz uwalniania jej na zewnątrz dachu (w okresach suchych). Dzięki czemu izolacja jest sucha i wilgoć utrzymuje się na zewnątrz.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

taśma kalenicowa VENT ROLL

Nowoczesna taśma kalenicowa zapewniająca bardzo dobrą wentylację oraz ochronę kalenic i naroży dachu. Charakteryzuje się wysoką dyfuzyjnością, która pozwala na odprowadzenie na zewnątrz pary wodnej gromadzącej się bezpośrednio pod powierzchnią dachu. Pełni również funkcję uszczelniającą – skutecznie chroni przed wnikaniem wody, śniegu, pyłu i kurzu pod połać dachu. Dostępna w wersji z aluminium oraz z miedzi. Przepuszczalność powietrza (przy 200 kPa): 380 cm3/cm2/s.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

taśmy kominowe

MDM ma w swojej ofercie szeroką gamę uznanych wśród dekarzy taśm kominowych z aluminium oraz ołowiu. Są to produktu, które doskonale uszczelniają przejścia komina przez dach. Oferta MDM obejmuje taśmy kominowe gładkie, jak i ze specjalną fakturą 3D, która ułatwia dopasowanie dozagięć na kominie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

COFNIJ