Galanteria betonowa SEMMELROCK

 

SEMMELROCK jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. To światowy lider we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów.  Działa z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Obecnie posiada pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni, gdzie łącznie zatrudniamy ponad 350 pracowników. Produkty SEMMELROCK dostępne są w całym kraju, a w wojewóztwie warmińsko-mazurskim zaprawszamy do hurtowni KAMI w Mrągowie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE SEMMELROCK:

SPRAWDŹ OFERTĘ GALANTERII BETONOWEJ SEMMELROCK

kostka brukowa SEMMELROCK

Dzięki bogactwu dostępnych kolorów i formatów kostka brukowa daje niemal nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Różnorodne powierzchnie oraz wzory kostki brukowej dostępnej w naszej ofercie (między innymi unikalnie i oryginalnie barwione ColorFusion, ColorFlow czy ColorStripe, kostki płukane, postarzane, klasyczne) pozwalają tworzyć zarówno proste, jak i skomplikowane desenie na nawierzchniach.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

ogrodzenia betonowe SEMMELROCK

Murki ogrodzeniowe stanowią doskonałą ochronę każdej posesji i jednocześnie są jej niewątpliwą ozdobą. Niezwykle estetyczne ogrodzenia i murki ogrodowe Semmelrock doskonale komponują się z zielenią ogrodu oraz innymi naszymi produktami – kostkami brukowymi, płytami tarasowymi i chodnikowymi oraz brukiem klinkierowym. Produkty, dzięki którym można stworzyć piękne murki w ogrodzie oraz zbudować funkcjonalne i nietuzinkowe ogrodzenia, to bloczki Vario oraz system ogrodzeniowy Sonnblick.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

COFNIJ