Ceramika budowlana RÖBEN

 

RÖBEN to część rodzinnego koncernu produkującego ceramiczne materiały budowlane od ponad 160 lat. Powstałe w połowie XIX w. fryzyjskie cegielnie dały początek dzisiejszej sieci fabryk w Europie i Ameryce. W 1995 r. w skład firmy o tak bogatej tradycji weszły zakłady w Środzie Śląskiej. To tu powstała największa i najnowocześniejsza w Europie dachówczarnia RÖBEN. Na sukces firmy RÖBEN składa się wiele elementów. Z lokalnych złóż gliny firma wydobywa doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. Ten naturalny ceramiczny materiał łączony jest w zakładach produkcyjnych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem. Tak powstają materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń Inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE RÖBEN:

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI RÖBEN

cegły RÖBEN

RÖBEN ma w swojej ofercie szeroką gamę cegieł ceramicznych. Doskonale sprawdzają się w budownictwie użytkowym, nadając szlachetnego charakteru. Prócz zwykłych cegieł elewacyjnych RÖBEN oferuje także systemy schodowe, ogrodzeniowe,ceramikę posadzkową oraz cegłę brukową.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

płytki klinkierowe RÖBEN

Płytki klinkierowe RÖBEN to najwyższej jakości estetyczne wykończenie. Szeroka oferta RÖBEN zadowoli wszystkich nawet najbardziej wymagających Klientów.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

COFNIJ