Ceramika budowlana WIENERBERGER

 

WIENERBERGER to światowy lider branży ceramiki budowlanej. W jego ofercie znajdują się pustaki Porotherm, które mają zastosowanie w budowie domów jednorodzinnych, a także budownictwie mieszkaniowym. KAMI Pokrycia Dachowe wprowadza na rynek innowacyjne produkty, m.in. pustaki Porotherm T oraz system Dryfix. WIENERBERGER to także właściciel marki Terca. Oferta marki Terca to zarówno klasyczne cegły klinkierowe, ale również bardzo nietypowe produkt – jak na przykład cegły Long John czy Cassia Long. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli cegieł klinkierowych o różnorodnej stylistyce i kolorystyce.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE WIENERBERGER:

SPRAWDŹ OFERTĘ CERAMIKI WIENERBERGER

pustaki ścienne POROTHERM

Wienerberger to światowy lider branży ceramiki budowlanej. Pustaki Porotherm mają zastosowanie w budowie domów jednorodzinnych, a także budownictwie mieszkaniowym. Wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, m.in. pustaki Porotherm T oraz system Dryfix.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

cegły i płytki klinkierowe TERCA

Oferta marki Terca to zarówno klasyczne cegły klinkierowe, ale również bardzo nietypowe produkt – jak na przykład cegły Long John czy Cassia Long. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt modeli cegieł klinkierowych o różnorodnej stylistyce i kolorystyce.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

COFNIJ