Blachodachówki z posypką GERARD

 

Dachy GERARD stanowią kulminację dziesięcioleci rozwoju, która rozpoczęła się w Nowej Zelandii na początku lat 50-tych. Dachy GERARD można znaleźć w ponad 130 krajach na całym świecie. Oferowane przez markę GERARD pokrycia dachowe to produkty o najwyższej jakości, trwałe, lekkie i zaawansowane pod względem technicznym, świetnie sprawdzające się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. To jedyny producent na rynku, który udziela na swoje produkty 50-letniej gwarancji bez jakichkolwiek wyłączeń! GERARD gwarantuje długotrwałe działanie. Po zainstalowaniu nie wymaga konserwacji i chroni dom przez wiele lat. Jest to zasługa materiału wkładowego. Stal z zabezpieczeniem aluminiowo-cynkowym ma lepszą, długotrwałą odporność na korozję. Także specjalistyczna powłoka (posypka) nadaje blachodachówkom GERARD wyjątkowych właściwości technicznych. Blachodachówki z posypką GERARD są niezwykle wytrzymałym pokryciem, które można zobaczyć także w Mrągowie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE GERARD:

 
 

SPRAWDŹ MODELE BLACHODACHÓWEK GERARD

blachodachówka z posypką Gerard CORONA

Europejscy osadnicy zasiedlający Amerykę w XVII i XVIII wieku przywieźli ze sobą tradycyjne angielskie, francuskie i niemieckie style dachów, odtwarzając znane sobie wzory w drewnie, którego mieli pod dostatkiem. Drewno cedrowe było ciosane siekierą na gont. Naturalny atrakcyjny wygląd dachów gontowych odtworzony został w postaci dachówki GERARD CORONA, zapewniającej jednocześnie łatwość montażu. GERARD CORONA zyskał również znakomitą popularność na polskim Podhalu i w Zakopanem, gdzie z powodzeniem zastąpił tradycyjny gont drewniany. W Polsce mamy już ponad 10 000 dachów pokrytych CORONĄ. Obecnie dachy pokryte tą blachodachówką można spotkać w całej Polsce.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

blachodachówka z posypką Gerard ALPINE SLATE

Blachodachówka ALPINE SLATE to najnowsza blachodachówka w ofercie marki GERARD. Jest inspirowana wyglądem tradycyjnych dachów alpejskich, które kryte są naturalnym łupkiem. Wyjątkowy krój blachodachówki wyróżnia ją nie tylko na tle innych produktów marki GERARD, ale także na tle innych pokryć dachowych.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

blachodachówka z posypką Gerard SENATOR

Do połowy XX wieku gont bitumiczny był najpowszechniej stosowanym materiałem do budowy dachów. Nakładające się na siebie dachówki były pierwotnie wyrabiane jako niewielkie płytki z drewna cedrowego lub terakoty. GERARD SENATOR odtwarza trójwymiarowy gont bitumiczny, wykorzystując materiały i technologie XXI wieku z wykończeniem w postaci cieniowanej posypki mineralnej.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

 

COFNIJ