Blachodachówki BUD-MAT

 

BUDMAT to producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych: blachodachówek modułowych, blachodachówek ciętych na wymiar, blach na rąbek stojący, trapezowych czy falistych. Wszystkie systemy dachowe sprostają różnym, nawet najbardziej nieoczekiwanym wymaganiom Kientów. BUDMAT, oprócz pokryć dachowych oferuje również wszystkie niezbędne elementy do wykończenia dachu, np. obróbki blacharskie, systemy rynnowe (stalowe lub z PVC) czy podsufitkę, a także profile do płyt gipsowo-kartonowych. Wśród szerokiej gamy produktów firmy znajduje się ogrodzenie stalowe, które dzięki ciekawemu wzornictwu i szerokiej gamie kolorów idealnie komponują się z otaczającą architekturą. Oferowane przez Budmat produkty tworzą kompleksowe rozwiązania wykończenia domu i jego otoczenia. Zapewniają także bezpieczeństwo, najlepszą jakość oraz najdłuższą gwarancję na rynku – nawet do 50 lat. Firma BUDMAT znana jest z kultowej blachodachówki VENECJA, bardzo popularnej także w regionie warmińsko-mazurskim.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MARCE BUD-MAT:

 
 

SPRAWDŹ MODELE BLACHODACHÓWEK BUD-MAT

blachodachówka Bud-Mat VENECJA (modułowa)

Blachodachówka VENECJA to jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych blachodachówek zarówno w Polsce, jak i Mrągowie. VENECJA jest blachodachówką modułową dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Jej montaż jest szybki i prosty, design zachwyca nowoczesnością, a rozwiązania techniczne oraz specjalistyczne powłoki zapewniają długowieczność blachodachówek BUDMAT. Zaletą blachodachówki VENECJA jest montaż za pomocą spinek, dzięki czemu mocowania na dachu nie są widoczne.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

blachodachówka Bud-Mat MURANO (modułowa)

MURANO to blachodachówka modułowa o charakterystycznym designie, która tworzy niesamowitą kompozycję na dachu. Inspiracją dla blachodachówki MURANO były płaskie dachówki ceramiczne. MURANO to połączenie nowoczesności z praktyką. DACHY pokryte MURANO przyciągają wzrok i zachwycają nietuzinkową kompozycją. Blachodachówka dostępna jest w specjalistycznych powłokach opatentowanych przez BUDMAT – X-Matt, D-Matt oraz S-Pure.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

blachodachówka Bud-Mat SARA (cięta na wymiar)

Jedna z podstawowych blachodachówek w portfolio firmy BUDMAT. Cięta na wymiar SARA oferuje niezwykle szeroką gamę kolorów oraz powłok. Blachodachówka Sara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz renomowanych blachodachówek na rynku.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

Panele dachowe Bud-Mat (na rąbek stojący)

Panele dachowe BUDMAT wyróżnia klasyczna oraz prosta forma. Sprawdzą się na dachach nowoczesnych i zabytkowych. Są lekkie i wymagają lżejszej konstrukcji dachu, co optymalizuje koszty realizacji. Panele dachowe dzięki charakterystycznym rąbkom oraz specjalnym przetłoczeniom dodatkowo usztywniają dach. To sprawia, że pokrycie jest piękne oraz wyjątkowo trwałe. Panele dachowe BUDMAT są często wybierane przez mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego. Szczególnie dużą popularnością cieszą się panele dachowe PRIME CLICK.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

blachy TRAPEZOWE Bud-Mat

Blachy trapezowe, faliste i elewacyjne są niezastąpionym rozwiązaniem na dach budynku, jego odwodnienie lub elewację. To szlachetny materiał dostępny w wielu kolorach i wzorach. Na rynku szczególnie wyróżniają się stalowe okładziny ścienne i dachowe wykonywane z blach trapezowych i falistych. To one gwarantują dobrą izolację cieplną budynku oraz wysoką pochłanialność dźwięków. BUDMAT w swoim portfolio posiada jedną z najszerszych ofert blach trapezowych na polskim rynku. W ofercie BUDMAT znajdują się profile od TR6 do TR160. Ponadto producent oferuje trapezy ze specyficznymi profilami (np. półokrągłe, płaskie).

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY EKSPERTA DACHOWEGO >>

 

COFNIJ